WINTERLESSEN 2020 – 2021

De winterlessen gaan opnieuw van start! Inschrijven kan vanaf 24 augustus 2020 en zolang er plaats is. 

De kinderen worden onderverdeeld in groepen. Iedere groep heeft een kleur op basis van leeftijd, aanleg en ervaring. 

De kleur van de groep bepaalt ook het soort ballen waarmee gespeeld wordt.

PAS OP: De vermelde leeftijd is indicatief, het niveau van het kind bepaalt de groep.

 

Kleurcode

Omschrijving

6-7 jaar

Eerste kennismaking met tennis.

7-10 jaar

Spelen en spelplezier. Dat kan al eens in een wedstrijdje…

10 – 12 jaar

Volley, opslag, forehand, backhand, smash, …

Tennis wordt compleet.

12 – 15jaar

We worden beter en beter … we blijven techniek verbeteren, tactisch spelen, …

15 + jaar

Nu is het serieus. Wedstrijden, punten maken, … WINNEN. 

Maar het blijft natuurlijk plezant.

De trainers bepalen in welke groep uw kind onderverdeeld wordt.
We proberen zoveel mogelijk rekening te houden met de voorkeuren opgegeven bij inschrijven. Dit is niet altijd mogelijk

  * Niet alle kleuren worden op ieder tijdstip gegeven

  * Omwille van het niveau van de groep

  * Het aantal beschikbare plaatsen

  * Andere organisatorische redenen

Hierdoor kan het zijn dat we zullen vragen om aan te sluiten in een andere groep op een ander tijdstip.

 

 

Vanaf 7 oktober 2020  tot en met 31 maart 2021

Woensdag  

Sportloods

   
 

Terrein1

Terrein2

Terrein3

13u30 – 14u30


Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

14u30 – 15u30

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

15u30 – 16u30

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

16u30 – 17u30

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

 

Opgelet: Tijdens de schoolvakanties wordt er geen les gegeven.

Vanaf 3 oktober 2020  tot en met 27 maart 2021

 

Zaterdag 

Sportloods

   

Sporthal

 
 

Terrein1

Terrein2

Terrein3

Terrein1

Terrein2

     09u00 – 10u00

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

     10u00 – 11u00

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

     11u00 – 12u00

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

     12u00 – 13u00

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

     13u00 – 14u00

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

Kleur obv inschrijvingen

Opgelet: Tijdens de schoolvakanties wordt er geen les gegeven.

Op volgende dagen worden lessen voorzien:

Woensdag  

Zaterdag

 

03/10

07/10

10/10

14/10

17/10

21/10

24/10

28/10

31/10

04/11: Geen les: Herfstvakantie

07/11: Geen les: Herfstvakantie

11/11: Geen les: wapenstilstand

14/11

18/11

21/11

25/11

28/11

02/12

05/12

09/12

12/12

16/12

19/12

23/12: Geen les: Kerstvakantie

26/12: Geen les: Kerstvakantie

30/12: Geen les: Kerstvakantie

02/01: Geen les: Kerstvakantie

06/01

09/01

13/01

16/01

20/01

23/01

27/01

30/01

03/02

06/02

10/02

13/02

17/02: Geen les: Krokusvakantie

20/02: Geen les: Krokusvakantie

24/02

27/02

03/03

06/03

10/03

13/03

17/03

20/03

24/03

27/03

31/03

 

Opgelet: 

*  Tijdens de schoolvakanties wordt er geen les gegeven.

*  Het kan zijn dat we een les onverwacht moeten annuleren. (bv onbeschikbaarheid van de zaal)

Natuurlijk verwittigen we u van zodra dit bekend is.

 

TCA bied een lessenreeks van 20 lessen aan.

 

Bestaand lid TCA

Nog geen lid TCA

6-7 jaar

150EUR

160EUR

7-10 jaar

150EUR

160EUR

10 – 12 jaar

150EUR

160EUR

12 – 15jaar

170EUR

180EUR

15 + jaar

170EUR

180EUR

 

De kostprijs van de lessen wordt bepaald obv de leeftijd op 31/12/2020.  

Is er een terugbetaling voorzien bij stopzetting activiteiten?

TCAsse voorziet in een tegemoetkoming van 7EUR/nog te geven les(*) indien de lessen vroegtijdig stopgezet moeten worden omwille van bvb COVID-19. 

Indien u zelf beslist om uw kind niet deel te laten nemen is er géén terugbetaling voorzien.

(*) Nog te geven les = 20 lessen – aantal reeds gegeven lessen

OPGELET: de rooster voor winterlessen 2020 zijn aangemaakt!

Neem een kijkje in “Groepsindeling”.

Bijna alle groepen zijn volzet waardoor de inschrijvingen afgesloten zijn.

 

Vanaf 15 december zullen we op deze plaats een overzicht geven van de resterende beschikbare plaatsen.

Deze kunnen dan ingevuld worden. De lessen starten dan vanaf januari 2021.

 

Overzicht van de vragen:

* Welke maatregelingen worden genomen nav de COVID-19 pandemie?

* Is er een terugbetaling voorzien bij stopzetting activiteit?

* Mijn kind zit in een te lage/te hoge groep. Wat kan ik doen? 

Is je vraag nog niet beantwoord? Maak ze kenbaar door het contact-formulier in te vullen. Wij antwoorden zo snel mogelijk.

Welke maatregelingen worden genomen nav de COVID-19 pandemie?

In de strijd tegen het COVID-19-virus willen we ons steentje bijdragen door bij aankomst en vertrek de handen te ontsmetten. 
Wij rekenen erop dat de ouders hun kinderen in geval van twijfel preventief thuis houden.

Weet dat een besmetting van 1 kind een grote invloed kan hebben op ALLE kinderen.

TCAsse volgt ook de richtlijnen van TennisVlaanderen. Deze vind je op deze site onder COVID-19 maatregelen.

Is er een terugbetaling voorzien bij stopzetting activiteiten?

TCAsse voorziet in een tegemoetkoming indien de lessen vroegtijdig stopgezet moeten worden. Het bedrag per gemiste les kan u vinden bij overzicht Kostprijs.

Indien u zelf beslist om uw kind niet deel te laten nemen is er géén terugbetaling voorzien.

Mijn kind zit in een te lage/te hoge groep. Wat kan ik doen?

De kinderen worden onderverdeeld in groepen obv leeftijd (bepaalt soort ballen, soorten oefeningen, …) en niveau (obv bvb zomerstage, lente- en winterlessen) De trainers evalueren de groepen. Verschuivingen van groepen zijn mogelijk. 

Heb jezelf vragen ivm onderverdelingen, spreek de trainer aan bij de start van de les.  

Zij zijn het best geplaatst om een oplossing te voorzien. Zij zullen in het belang van het kind, de groep en trainers autonoom beslissen in welke groep het kind de lessen zal krijgen.

Hou er wel rekening me dat tijdens het overleg de trainer geen les kan geven. Hou het dus kort aub.

De puzzel is gelegd! Meer dan 125 inschrijvingen hebben een plaatsje gekregen in evenwichtig samengestelde groepen. Dit is niet evident. 

Toch heeft bijna iedereen een plaatsje gekregen in de opgegeven uren.

Ben je benieuwd in welke groep we je onderverdeeld hebben? Kijk dan hieronder in de onderverdeling op naam of dag_uur.

 

 

Laatste bijwerking: 16 oktober 2020.

Aantal van Kolom

       

Naam

Uur

Groep

Leeftijd

Totaal

Adams Tijl

Zat 10-11

Sportloods: Groep1

2008

1

Adanhouzo Lucrecia

Zat 10-11

Sportloods: Groep1

2007

1

   

Sportloods: Groep3

2007

1

Bâton Emma

Zat 11-12

Sportloods: Groep2

2007

1

Beuckelaers Thibo

Zat 11-12

Sporthal: Groep5

2012

1

Bingé Emilia

Zat 13-14

Sportloods: Groep2

2006

1

Blancquaert  Kaat

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep2

2006

1

Bloeyaert Ghysens Alexander

Zat 10-11

Sportloods: Groep3

2008

1

 

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep3

2008

1

Blond Noa

Zat 11-12

Sporthal: Groep5

2012

1

Boel Kiani

Zat 09-10

Sportloods: Groep3

2003

1

Bosmans Finn

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep1

2011

1

Bosmans Senne

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep1

2007

1

Brunfaut Nathan

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep3

2004

1

Buls Cleo

Zat 13-14

Sportloods: Groep2

2005

1

Bulté Nick

Zat 13-14

Sportloods: Groep3

2002

1

Carlé Victor

Zat 12-13

Sportloods: Groep1

2005

1

Coninx Lisa

Zat 10-11

Sportloods: Groep1

2010

1

Coninx Niels

Zat 10-11

Sportloods: Groep2

2008

1

Coppye Flor

Zat 09-10

Sportloods: Groep3

2005

1

Coppye Stan

Zat 12-13

Sportloods: Groep3

2010

1

Cosyns Victor

Zat 11-12

Sportloods: Groep1

2007

1

Danau Louka

Zat 12-13

Sportloods: Groep1

2000

1

Dascotte Cedric

Zat 09-10

Sportloods: Groep3

2004

1

De Baerdemaeker Ella

Zat 10-11

Sportloods: Groep2

2007

1

De Becker Nyhme

Zat 10-11

Sportloods: Groep1

2010

1

De Braeckeleer Elien

Zat 09-10

Sportloods: Groep2

2005

1

DE BRIE Ewan

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep2

2008

1

DE BRIE Finn

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep2

2008

1

De Clerck Renske

Zat 10-11

Sporthal: Groep6

2013

1

De Greef Noah

Zat 11-12

Sporthal: Groep6

2010

1

De Leeuw Dagmar

Zat 12-13

Sportloods: Groep2

2010

1

De Meyer Annabel

Zat 11-12

Sporthal: Groep4

2013

1

De Mot Karel

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep2

2012

1

De Mot Willem

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep3

2010

1

De Prater Juno

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep2

2011

1

De Roo Kjell

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep2

2007

1

De Smedt  Ebe

Zat 12-13

Sportloods: Groep2

2010

1

De Smedt Ebe

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep2

2010

1

De Smedt Elle

Zat 10-11

Sportloods: Groep2

2008

1

De Wae Roan

Zat 11-12

Sportloods: Groep1

2009

1

 

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep3

2009

1

Debar Mats

Zat 11-12

Sportloods: Groep3

2006

1

Deridder Sterre

Woe 13.30-14.30

   

1

Dewolf Riana

Zat 10-11

Sporthal: Groep5

2010

1

Di Giambattista Diego

Zat 10-11

Sporthal: Groep4

2014

1

Dooms Arno

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep3

2007

1

Dresin-Festraets Nell

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep3

2003

1

Dumarey Anouk

Zat 11-12

Sportloods: Groep2

2007

1

Duysens Stan

Woe 13.30-14.30

   

1

Fasseau Enzo

Zat 10-11

Sportloods: Groep2

2008

1

Fieremans Carlos

Zat 09-10

Sportloods: Groep2

2005

1

Fieremans Otis

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep1

2013

1

Fieremans Toots

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep2

2010

1

François  Jarno

Zat 11-12

Sportloods: Groep3

2004

1

François Ella

Zat 09-10

Sportloods: Groep2

2005

1

François Jarno

Zat 12-13

Sportloods: Groep3

2004

1

Gauthier Arjen

Zat 10-11

Sporthal: Groep4

2014

1

Ghysens Lore

Zat 10-11

Sportloods: Groep3

2008

1

 

Woe 13.30-14.30

   

1

Goris Xander

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep3

2005

1

Gradisteanu Andreas

Zat 10-11

Sporthal: Groep6

2013

1

Groensmit Jens

Zat 10-11

Sporthal: Groep6

2011

1

Haesen Heleen

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep3

2003

1

Haex Fien

Zat 10-11

Sporthal: Groep5

2011

1

Haex Simon

Zat 13-14

Sportloods: Groep2

2006

1

Hellebuyck Thomas

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep1

2006

1

Hemerijckx Pippa

Zat 11-12

Sporthal: Groep6

2010

1

Heyvaert Catherine

Zat 09-10

Sportloods: Groep1

2004

1

Ilsbroux Delphine

Zat 09-10

Sportloods: Groep1

2004

1

Kapeta Marieva

Zat 12-13

Sportloods: Groep3

2005

1

Keirsmaekers Engele

Zat 11-12

Sportloods: Groep2

2008

1

Keirsmaekers Fee

Zat 11-12

Sportloods: Groep3

2006

1

KWIATKOWSKI LUCJAN

Zat 11-12

Sporthal: Groep4

2014

1

Lenti Samuela

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep1

2009

1

Marchetti Kyan

Zat 12-13

Sportloods: Groep2

2009

1

Mazereel Remi

Zat 10-11

Sporthal: Groep4

2014

1

Mertens Sander

Zat 11-12

Sportloods: Groep1

2009

1

Mouradian Siona

Zat 11-12

Sporthal: Groep6

2010

1

 

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep1

2010

1

Myny Luna

Zat 13-14

Sportloods: Groep3

2004

1

 

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep3

2004

1

Nijs Emma

Woe 13.30-14.30

   

1

Nijs Kas

Woe 13.30-14.30

   

1

Nowak Rik

Zat 13-14

Sportloods: Groep3

2006

1

 

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep3

2006

1

Pandelescu Patrick

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep1

2012

1

Roelandts Lynn 

Woe 13.30-14.30

   

1

Schelfaut Vic

Woe 13.30-14.30

   

1

Schelfhout Rob

Zat 12-13

Sportloods: Groep1

2006

1

Slaus Lothart 

Zat 11-12

Sportloods: Groep1

2007

1

Stalmans Axel

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep2

2007

1

Stichelbaut Hanne

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep3

2005

1

Strobbe Mona

Zat 10-11

Sporthal: Groep5

2012

1

Strobbe Ruben

Zat 10-11

Sporthal: Groep4

2014

1

SURESS KRYSTALLE

Zat 13-14

Sportloods: Groep1

2005

1

Taelman Lies

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep1

2012

1

Taelman Lukas

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep2

2010

1

Teerlinck Fleur

Zat 13-14

Sportloods: Groep2

2005

1

Temmerman Hannelore

Zat 09-10

Sportloods: Groep1

1900

1

Temmerman Pieterjan

Zat 09-10

Sportloods: Groep3

2003

1

Ubarijoro Loan Miguel

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep1

2012

1

Van Bogget Djino

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep3

2007

1

Van de Putte Annelore

Zat 09-10

Sportloods: Groep1

2004

1

Van Delm Marthe

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep1

2008

1

Van Den Bossche Febe

Zat 12-13

Sportloods: Groep2

2010

1

Van Den Meerssche Raphaël

Woe 13.30-14.30

   

1

Van Doorne Kamiel

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep3

2009

1

Van Eeckhoudt Jules

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep1

2012

1

Van Elsen Sieben

Zat 10-11

Sportloods: Groep3

2008

1

 

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep3

2008

1

Van Houtven Mare

Woe 13.30-14.30

   

1

Van Hover Mathis

Woe 13.30-14.30

   

1

Van Malder Emma

Zat 13-14

Sportloods: Groep2

2005

1

Van Mol Charlotte

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep2

2012

1

Van Paesschen Lana

Zat 09-10

Sportloods: Groep2

2005

1

Van Rompay Arne

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep2

2007

1

Vande Ghinste Senne

Woe 13.30-14.30

   

1

Vanden Bosch Vic

Zat 11-12

Sportloods: Groep3

2006

1

 

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep1

2006

1

Vandenbroucke Nona

Zat 11-12

Sportloods: Groep2

2008

1

Vandepoele Gabriel

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep1

2013

1

Vanderreken Jits

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep3

2007

1

Vanderreken Sepp

Zat 11-12

Sportloods: Groep2

2006

1

Vandorpe Stijn

Zat 13-14

Sportloods: Groep3

2002

1

Vandorpe Tim

Zat 13-14

Sportloods: Groep3

2005

1

Vanhoedenaghe Nieka

Zat 09-10

Sportloods: Groep2

2005

1

Verbiest Elias

Zat 11-12

Sporthal: Groep5

2013

1

 

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep1

2013

1

Verhaeghe Mathias 

Woe 13.30-14.30

   

1

Verhaeren Aiden

Zat 10-11

Sportloods: Groep1

2009

1

   

Sporthal: Groep5

2009

1

Verhaeren Fay

Zat 13-14

Sportloods: Groep1

2006

1

Verkammen Noor

Zat 10-11

Sportloods: Groep3

2008

1

Verlinden Marie

Zat 11-12

Sportloods: Groep3

2005

1

Verstraete Keo

Zat 11-12

Sportloods: Groep2

2007

1

Vlaemminck Arthur

Zat 10-11

Sportloods: Groep2

2008

1

Vlaemminck Gaston

Zat 10-11

Sporthal: Groep6

2013

1

Vos Noor

Woe 13.30-14.30

   

1

Vunckx Margeaux

Zat 10-11

Sporthal: Groep5

2012

1

Westelinck Ruben

Zat 11-12

Sportloods: Groep1

2009

1

Laatste bijwerking: 16 oktober 2020.

Aantal van Nummer

       

Uur

Groep

Naam

Leeftijd

Totaal

Zat 09-10

Sportloods: Groep1

Heyvaert Catherine

2004

1

   

Ilsbroux Delphine

2004

1

   

Temmerman Hannelore

1900

1

   

Van de Putte Annelore

2004

1

 

Sportloods: Groep2

De Braeckeleer Elien

2005

1

   

Fieremans Carlos

2005

1

   

François Ella

2005

1

   

Van Paesschen Lana

2005

1

   

Vanhoedenaghe Nieka

2005

1

 

Sportloods: Groep3

Boel Kiani

2003

1

   

Coppye Flor

2005

1

   

Dascotte Cedric

2004

1

   

Temmerman Pieterjan

2003

1

Zat 10-11

Sportloods: Groep1

Adams Tijl

2008

1

   

Adanhouzo Lucrecia

2007

1

   

Coninx Lisa

2010

1

   

De Becker Nyhme

2010

1

   

Verhaeren Aiden

2009

1

 

Sportloods: Groep2

Coninx Niels

2008

1

   

De Baerdemaeker Ella

2007

1

   

De Smedt Elle

2008

1

   

Fasseau Enzo

2008

1

   

Vlaemminck Arthur

2008

1

 

Sportloods: Groep3

Adanhouzo Lucrecia

2007

1

   

Bloeyaert Ghysens Alexander

2008

1

   

Ghysens Lore

2008

1

   

Van Elsen Sieben

2008

1

   

Verkammen Noor

2008

1

 

Sporthal: Groep4

Di Giambattista Diego

2014

1

   

Gauthier Arjen

2014

1

   

Mazereel Remi

2014

1

   

Strobbe Ruben

2014

1

 

Sporthal: Groep5

Dewolf Riana

2010

1

   

Haex Fien

2011

1

   

Strobbe Mona

2012

1

   

Verhaeren Aiden

2009

1

   

Vunckx Margeaux

2012

1

 

Sporthal: Groep6

De Clerck Renske

2013

1

   

Gradisteanu Andreas

2013

1

   

Groensmit Jens

2011

1

   

Vlaemminck Gaston

2013

1

Zat 11-12

Sportloods: Groep1

Cosyns Victor

2007

1

   

De Wae Roan

2009

1

   

Mertens Sander

2009

1

   

Slaus Lothart 

2007

1

   

Westelinck Ruben

2009

1

 

Sportloods: Groep2

Bâton Emma

2007

1

   

Dumarey Anouk

2007

1

   

Keirsmaekers Engele

2008

1

   

Vandenbroucke Nona

2008

1

   

Vanderreken Sepp

2006

1

   

Verstraete Keo

2007

1

 

Sportloods: Groep3

Debar Mats

2006

1

   

François  Jarno

2004

1

   

Keirsmaekers Fee

2006

1

   

Vanden Bosch Vic

2006

1

   

Verlinden Marie

2005

1

 

Sporthal: Groep4

De Meyer Annabel

2013

1

   

KWIATKOWSKI LUCJAN

2014

1

 

Sporthal: Groep5

Beuckelaers Thibo

2012

1

   

Blond Noa

2012

1

   

Verbiest Elias

2013

1

 

Sporthal: Groep6

De Greef Noah

2010

1

   

Hemerijckx Pippa

2010

1

   

Mouradian Siona

2010

1

Zat 12-13

Sportloods: Groep1

Carlé Victor

2005

1

   

Danau Louka

2000

1

   

Schelfhout Rob

2006

1

 

Sportloods: Groep2

De Leeuw Dagmar

2010

1

   

De Smedt  Ebe

2010

1

   

Marchetti Kyan

2009

1

   

Van Den Bossche Febe

2010

1

 

Sportloods: Groep3

Coppye Stan

2010

1

   

François Jarno

2004

1

   

Kapeta Marieva

2005

1

Zat 13-14

Sportloods: Groep1

SURESS KRYSTALLE

2005

1

   

Verhaeren Fay

2006

1

 

Sportloods: Groep2

Bingé Emilia

2006

1

   

Buls Cleo

2005

1

   

Haex Simon

2006

1

   

Teerlinck Fleur

2005

1

   

Van Malder Emma

2005

1

 

Sportloods: Groep3

Bulté Nick

2002

1

   

Myny Luna

2004

1

   

Nowak Rik

2006

1

   

Vandorpe Stijn

2002

1

   

Vandorpe Tim

2005

1

Woe 13.30-14.30

Sportloods: Groep1

Nijs Emma

2015

1

   

Nijs Kas

2012

1

   

Van Den Meerssche Raphaël

2015

1

   

Van Hover Mathis

2011

1

   

Vande Ghinste Senne

2012

1

 

Sportloods: Groep2

Ghysens Lore

2008

1

   

Roelandts Lynn 

2009

1

   

Schelfaut Vic

2010

1

   

Van Houtven Mare

2007

1

   

Verhaeghe Mathias 

2010

1

   

Vos Noor

2007

1

 

Sportloods: Groep3

Deridder Sterre

2003

1

   

Duysens Stan

2004

1

Woe 14.30-15.30

Sportloods: Groep1

Bosmans Finn

2011

1

   

Bosmans Senne

2007

1

   

Lenti Samuela

2009

1

   

Mouradian Siona

2010

1

   

Taelman Lies

2012

1

   

Ubarijoro Loan Miguel

2012

1

   

Verbiest Elias

2013

1

 

Sportloods: Groep2

DE BRIE Ewan

2008

1

   

DE BRIE Finn

2008

1

   

De Mot Karel

2012

1

   

Taelman Lukas

2010

1

 

Sportloods: Groep3

De Mot Willem

2010

1

   

De Wae Roan

2009

1

   

Dooms Arno

2007

1

   

Van Bogget Djino

2007

1

   

Van Doorne Kamiel

2009

1

   

Vanderreken Jits

2007

1

Woe 15.30-16.30

Sportloods: Groep1

Hellebuyck Thomas

2006

1

   

Van Delm Marthe

2008

1

   

Vanden Bosch Vic

2006

1

 

Sportloods: Groep2

Blancquaert  Kaat

2006

1

   

De Roo Kjell

2007

1

   

Stalmans Axel

2007

1

   

Van Rompay Arne

2007

1

 

Sportloods: Groep3

Dresin-Festraets Nell

2003

1

   

Goris Xander

2005

1

   

Haesen Heleen

2003

1

   

Myny Luna

2004

1

   

Nowak Rik

2006

1

Woe 16.30-17.30

Sportloods: Groep1

Fieremans Otis

2013

1

   

Pandelescu Patrick

2012

1

   

Van Eeckhoudt Jules

2012

1

   

Vandepoele Gabriel

2013

1

 

Sportloods: Groep2

De Prater Juno

2011

1

   

De Smedt Ebe

2010

1

   

Fieremans Toots

2010

1

   

Van Mol Charlotte

2012

1

 

Sportloods: Groep3

Bloeyaert Ghysens Alexander

2008

1

   

Brunfaut Nathan

2004

1

   

Stichelbaut Hanne

2005

1

   

Van Elsen Sieben

2008

1